Юрій Левченко: Вимагаю від олігархічної банди показати свої атестати, дипломи, родоводи

ВИМАГАЮ У ПОРОШЕНКА, ГРОЙСМАНА ТА ВСІЄЇ ЇХНЬОЇ ОЛІГАРХІЧНОЇ БАНДИ ПОКАЗАТИ УКРАЇНЦЯМ ТІ Ж ДОКУМЕНТИ, ЩО ПОКАЗАВ Я

6 жовтня Верховна Рада, з порушенням Регламенту та з кнопкодавством, ухвалила законопроект 7164 який продовжує дію антиконституційного «федеративного» Закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Повідомляють «Новости Для Тебя» із посиланням на www.infa.ua

(Деталі про події того дня і про суть самого Закону тут: https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/videos/1082406961890713/https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/videos/1081760695288673/)

Юрій Левченко: Вимагаю від олігархічної банди показати свої атестати, дипломи, родоводи

Юрій Левченко: Вимагаю від олігархічної банди показати свої атестати, дипломи, родоводи

 

І ось, коли я відверто виступив проти цієї очевидної федералізації країни, влада – правляча сьогодні олігархічна клептократія – почала ширити проти мене відверту брехню, намагаючись змалювати з мене «агента Кремля».

Спочатку вони ЗБРЕХАЛИ про те, що я народився в Москві.
Потім вони ЗБРЕХАЛИ про те, що в мене та моїх батьків квартира в Москві.
Потім вони ЗБРЕХАЛИ, що мої батьки живуть в Москві.
Потім вони ЗБРЕХАЛИ, що в мене громадянство РФ.

Коли ж я виклав свою біографію з безпрецедентним для українського політика рівнем деталізації (https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/posts/1084181515046591), зі всіма відповідними документами, вони, в паніці, почали БРЕХАТИ, що мої шкільні атестати фальшиві, а мої діди-прадіди – не українці.

Але в них одна суттєва проблема: на відміну від них, ні мені, ні моїм батькам немає, чого ховати чи соромитися. Більше того, на відміну від них, я своїх пращурів не соромлюся, а пишаюся своїм Родом і працюю з архівами, щоби сформувати своє дерево Роду.

Отже, олігархічна клептократія, розповідає, що мій прадід Мусій Левченко (дід мого батька Володимира Левченка та батько мого діда Афанасія Левченка) не українець?
Немає питань, тримайте архівні матеріали з Державного архіву Вінницької області (Фонд Д-904, Опис 21, Справа 23). 🙂
https://www.facebook.com/media/set/…

Тут ви бачите запис у метричній книзі від 1895 року Свято Іоано Богословської церкви села Малі Хутори Вінницького повіту Подільської губернії (за сучасним адміністративно-територіальним поділом вже частина міста Вінниці) під записом №27, де зафіксовано, що:

4 вересня 1895 року у Малих Хуторах народився мій прадід Мусій Левченко, який був хрещений приходським священиком Яковом Розумовським у православному обряді 14.09.1895 під церковним ім’ям Моїсей (Мусій – українська народна форма імені Моїсей (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%83%D1%81%D1%96%D0%B9), яка передавалась в подальших метричних документах, виключно з волі самого власника імені в українській формі, й тому мій дід у своїх радянських документах – Афанасій Мусійович). Батьки прадіда Мусія – міщани православного віросповідання Афанасій Іванович Левченко та його законна дружина Марина Євтихівна.

І нагадую, що до часів Радянського Союзу в метриках національність не вказувалася, й саме віросповідання було індикатором етнічного походження.

А ТЕПЕР Я ВИМАГАЮ У ПОРОШЕНКА, ГРОЙСМАНА, ВСІХ ЇХНІХ МІНІСТРІВ, КЕРІВНИКІВ ФРАКЦІЙ ТА РЕШТИ ЇХНЬОЇ ОЛІГАРХІЧНОЇ БАНДИ ПОКАЗАТИ УКРАЇНЦЯМ ТІ Ж ДОКУМЕНТИ ЩО Й Я – ШКІЛЬНІ АТЕСТАТИ, УНІВЕРСИТЕТСЬКІ ДИПЛОМИ, СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ, ПОСВІДЧЕННЯ БАТЬКІВ, РОДОВІД ПРАЩУРІВ.

І хай український народ вирішує, хто є хто…

Раніше повідомляли:

Кремль назвал президентов, позвонивших Путину в день рождения

←ЖМИТЕ "Рекомендую" если Вам понравилась эта статья
Метки: , , , , , . Закладка Постоянная ссылка.

7 комментариев: Юрій Левченко: Вимагаю від олігархічної банди показати свої атестати, дипломи, родоводи

 1. А що… (ох, забув, як був названий!), ще яку шашку припас?

 2. Oleg OlegovichOleg Olegovich пишет:

  И что, даже если их нет что, оно от кормушки отпадет, сомневаюсь!

 3. Oleg OlegovichOleg Olegovich пишет:

  И что, даже если их нет что, оно от кормушки отпадет, сомневаюсь!

 4. Oleg OlegovichOleg Olegovich пишет:

  И что, даже если их нет что, оно от кормушки отпадет, сомневаюсь!

Добавить комментарий

Вход/Регистрация: 
 • Мета