«Украинский ради вас учить не буду»: у відділенні «Нової пошти» спалахнув мовний скандал (відео)

Оператор відмовилася обслуговувати клієнта українською.

В одному з відділень «Нової пошти» стався мовний конфлікт між клієнтом та оператором, що відмовилася обслуговувати його українською. Повідомляють «Новости Для Тебя» з посиланням на nashkiev.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив киянин Олексій Тітов.

"Украинский ради вас учить не буду": у відділенні "Нової пошти" спалахнув мовний скандал (відео)

«Украинский ради вас учить не буду»: у відділенні «Нової пошти» спалахнув мовний скандал

 

«Приходиш з прекрасним настроєм. Підходиш до вільного оператора і хочеш скористатись послугами… А тут оператор починає тебе посилати кудись, відмовляється обслужити і «кидається» відправленням, розказуючи при цьому, що вчити українську вона не буде і все одно вона звільняється скоро. Більше того, убігає кудись, лишаючи робоче місце», — написав Тітов та виклав відео свого спілкування з оператором.

На прохання обслужити його українською мовою оператор спочатку відповіла, що розуміє українську, але розмовляти нею не може. На це Тітов зауважив, що, можливо, не розуміє оператора. Цього разу дівчина відповіла емоційніше. Вона заявила, що звільняється і заради клієнта українську вчити не буде. Також вона попросила «не псувати їй нервову систему» і заявила, що знімати її не можна, після чого покинула своє робоче місце.

За словами Тітова, раніше він вже мав розмову з цим оператором з приводу мови.

«До сих пір зі мною так і не зв’язались за попереднім епізодом. До сих пір оператори використовують іноземну як мову першого звернення і інформаційних оголошень», — пожалівся він.

Відзначимо, що прес-служба «Нової пошти» вже відреагувала на цей випадок. Там сказали, що за попереднім зверненням вже була проведена робота з цим оператором, цього разу також обов’язково будуть вжиті заходи.

«Ця ситуація є прикрим винятком, і дуже шкода, що Вам довелось із нею зіткнутись. Загалом же для працівників обов’язковою умовою для прийняття на роботу є вільне володіння державною мовою», — відзначили у службі онлайн-підтримки «Нової пошти».

Смотрите видео:«Украинский ради вас учить не буду»: у… v7v7v7com
Ранее сообщалось:

Предложением по миротворцам Путин хочет легализовать присутствие РФ на Донбассе – Сушко

←ЖМИТЕ "Рекомендую" если Вам понравилась эта статья
Метки: , , , . Закладка Постоянная ссылка.

26 комментариев: «Украинский ради вас учить не буду»: у відділенні «Нової пошти» спалахнув мовний скандал (відео)

 1. Lyudmila ZazulinaLyudmila Zazulina пишет:

  Нема питань…Це право кожної людини. Але й працювати там не будеш…Бо моє право — отримати послуги державною мово: я по-руськи не розумію…

 2. Andriy YukhymchukAndriy Yukhymchuk пишет:

  Тому і потрібен правильний мовний закон. Щоб можливо було її перевести на ту посаду , де не потрібно спілкуватися з клієнтом: поштар, сортировка і таке інше. Як здати іспити , — прошу, вертайтеся на попередню посаду. Може заради себе вивчить. А як ні, то її справа.

 3. Ник ЩелокНик Щелок пишет:

  Тобі треба, щоб тебе обслужили найкращім чіном, або ти бажаїш протестувати дівчіну на знання україньської мови? Як що бажаешь бути тестувальником, то покажі своє посвідчення тестувальника

 4. Mark GoldbergMark Goldberg пишет:

  Маленькая глупенькая сучка.

 5. Politen EverestPoliten Everest пишет:

  А я с удовольствием выучу украинскую мову!!!

  • У меня бабушка-беларуска.
   С 22 лет замужем за украинцам. Всю жизнь прожила в УКРАИНЕ. Разговаривала на русском.
   Теперь, в связи с такими событиями в УКРАИНЕ, принципиально говорит на украинском.
   Смешно говори конечно, но это для неё очень важно.
   Она патритока УКРАИНЫ.
   На рынке даже одному козлу пророссийскому в кожу вценилась, когда тот против МАЙДАНА своё хавало открыл.
   А ВЕДЬ ЕЙ 76 ЛЕТ.
   ПОЭТОМУ….
   Тот, кто говорит, что не могу-звучит смешно.
   Это просто твари пророссийские.

 6. Російська мова є мовою національних меншин в етнічній країні Україна. Ця пані нічим не краща за молдован, татар чи азербайджанців, які працюючи в Україні, спромоглися вивчити мову титульної нації.

  • Мова—это единственное, что портит отношения в стране на ровном месте. Не время ею заниматься. Даже единомышленники по поводу отношения к России и нынешней нашей власти могут поссориться. А этим козлам в Раде только этого и надо. Разделяй и властвуй ….

  • Александр Брехов Мені нема діла до козлів в Раді. Мені нема діла до козлів в раші. Хай хоч повиздихають усі. А разом з ними і ті, що живучи в етнічній країні Україна, гребують мовою титульної нації. Так, я розумію російську і говорити нею можу апсолютно вільно. І я говорив російською, коли жив в Забайкаллі. І нікому тм не втирав, що я українець і не можу говорити російською. І робив це в першу чергу з позиції етики, і поваги до країни. Чого ж місцева російськомовна аудиторія сьогодні так верещить через мовне питання? Вам, пане Ьрехов в падло вивчити пару сотень слів українською, чи гординя не дозволяє? Я, до слова, коли їду в Непал сідаю і як мінімум сотню слів вчу на непалі. Їду в Грузію — вчу десятка два речень грузинською. Жив в Росії — вчив і вивчив! мову деяких малих народів. Наприклад евенкійську. І корона з мене не впала. Чого ж ви гребуєте українською мовою? Це не соромно. Це дуже приємно, корисно і навіть пристижно!!!

 7. Перестаньте, все мы понимаем и русский и украинский… И не надо из мухи делать слона. А дебил тот, кто только украинской

 8. Sergey LysenkoSergey Lysenko пишет:

  Не хіба собі!!! Де ти, ку@ва, живеш? В рашку, і то бігом!!!

 9. Lyudmila SirovecLyudmila Sirovec пишет:

  НАБРИДЛА В ЛЕНТІ ЗА ТРИ ДНІ!!

 10. Ну и молодец девушка … Нельзя поддаваться агрессии . Никакой .

 11. Ну пошле нах… с работы.
  Все, кто работают в сфере обслуживания населения-объязаны знать УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК.

 12. От дурепа! Якщо обслуговуєш укранців, то повинна знати українську мову а якщо не бажаєш, то «ЧЄМОДАН, ВОКЗАЛ, РОСІСІЯ!!!»

 13. Georgiy BukanovGeorgiy Bukanov пишет:

  Тупая стерва !!! Тварь подзаборная !!!

 14. Ник ЩелокНик Щелок пишет:

  Не учи, какие проблемы. Говори хоть китайською, головне, щоб я розумів

Добавить комментарий

Вход/Регистрация: 
 • Мета