Прикордонники мають відновити контроль за кордоном до кінця 2015 року – Порошенко

Президент Украіни Петро Порошенко заявив, відповідно до угоди, підписаної під час мирних переговорів у Мінську, що українські прикордонники повинні відновити контроль кордону України з Росією до кінця 2015 року.

Він додав, що всі іноземні війська повинні бути виведені з території України і всі «заручники» повинні бути звільнені протягом трьох тижнів.

Раніше Порошенко заявив, що на переговорах у Мінську на статус автономії для Донбасу і федералізацію Україна не погодилася.dogo

Після завершення переговорів, президент України назвав зустріч у Мінську напруженою. За його словами, українській стороні висувалися ультимативні умови.

Порошенко наголосив, що головне – домовленість про безумовне припинення вогню з 15 лютого, яке супроводжується відведенням важкої артилерії. Як заявив Порошенко, утворюється буферна зона в 140 кілометрів для систем залпового вогню.

Зустріч канцлера Німеччини Анґели Меркель, президентів Франції Франсуа Олланда, України Петра Порошенка і Росії Володимира Путіна розпочалася близько 19:00 11 лютого.

radiosvoboda.org

←ЖМИТЕ "Рекомендую" если Вам понравилась эта статья
Метки: , , , , , , , , . Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Вход/Регистрация: 
  • Мета