Обвиняемая в подготовке терактов Савченко объявила голодовку

Нардеп Надежда Савченко решила не изменять своей традиции. Она заявила об очередной голодовке. При этом она постаралась блеснуть точностью в сроках отказа от еды в российской тюрьме. Правда, тогда она нисколько не повредила России. Сейчас ситуация иная. Видимо, на это и расчет депутата. При этом не понятно, как голодовка перечеркнет то, что она обсуждала и готовила кровавые теракты в центре Киева.

Сообщают «Новости Для Тебя» со ссылкой на real-vin.com

В ходе судебного заседания по избранию меры пресечения Савченко она заявила, что с сегодняшнего дня «входит» в голодовку. Якобы камеры смогут это подтвердить. Также она напомнила, что в РФ есть доказательства, что ранее она 83 дня не принимала пищу и 6 дней не пила.

Обвиняемая в подготовке терактов Савченко объявила голодовку

Обвиняемая в подготовке терактов Савченко объявила голодовку

 

Правда, по поводу российских голодовок сомнения есть у украинцев.

Напомним, Надежда Савченко была похищена российскими военными в июле 2014 года в Луганской области, откуда переправлена в РФ. До 25 мая 2016 она находилась в российских тюрьмах. В знак протеста она несколько раз объявляла голодовку. Впервые это произошло в декабре 2014 года. 16 марта 2015-го снова перестала есть. Еще об одной попытке заявлялось в декабре 2015 года. В марте 2016 Савченко объявила сухую голодовку, которую прекратила через несколько дней, вроде бы, по просьбе президента Украины Петра Порошенко. В мае 2016 года состоялся обмен Надежды Савченко на двух российских ГРУшников Ерофеева и Александрова.

При этом уже в августе 2016 года нардеп снова объявила голодовку в знак протеста против бездействия украинских властей в вопросе освобождения пленных. О ее длительности ничего не известно. Позже стало известно, что Савченко соврала и не голодала, скрывая это.

Ранее сообщалось:

В Евросоюзе сделали резкое заявление о выборах в России

←ЖМИТЕ "Рекомендую" если Вам понравилась эта статья
Метки: , , , . Закладка Постоянная ссылка.

59 комментариев: Обвиняемая в подготовке терактов Савченко объявила голодовку

 1. Ну там понятно: незаконный арест, а здесь что, гадя??? 400 000 потенциалтных трупиков чего-то недопонимают

 2. Wolf AleksWolf Aleks пишет:

  Із украй різким листом звернувся до нардепа Надії Савченко луганський шахтар і письменник Павло Правий.
  “Hіяка Ви для мене не героїня і ніколи нею не були. Бо я добре знаю від наших спільних знайомих-луганчан, як Ви насправді воювали. Про Ваші пиятики та цікаві взаємовідносини з чоловіками; про Вашу брутальність і хамство, про вашу тягу до садизму і про «подвиги» на ниві мародерства, через що Ви й потрапили у полон.
  Я до останнього намагався не розкривати все те перед загалом, бо людина є слабкою і та сама горілочка та те саме мародерство не лише за Вами стоять. Але хлопці, які вживали та витягали з розбитих хат консервацію – вони воюють і гинуть за Україну (хоч це і не вибачає їхніх «подвигів»), а Ви…
  А Ви, пані «героїня», за земельну діляночку на березі озерця і за жирні депутатські харчі, за табло у конвертиках, які підкидує час від часу своїм прісним……
  Моя сусідка Віолка Юлдашева залишилася удовою з 5 дітьми, бо російський снайпер убив її чоловіка під Савур-могилою. Запропонуєте їй теж попросити пробачення? І дружина Володимира Рибака має попросити пробачення у тих, хто розпоров її чоловікові живіт?
  Ви, пані Савченко, – моральний покруч. Вас не били і не ґвалтували по 15 чоловіків одразу. Вам дозволяли фейкові голодування на дитячих сумішах, аби робити картинку для телевізора. Вам зробили ремонт у камері і поставили телевізор. Замість того, аби дозволити немитим бандитам із сусідньої камери мати вас вдені і вночі, Вам дозволяли тупі книжечки писати. Вам навіть дозволяли надівати майку з Тризубом на судове засідання. За які заслуги?

 3. Wolf AleksWolf Aleks пишет:

  Вам не зрозуміти хлопців, котрим за витатуйований на передпліччі Тризуб відрубали руку по саме плече; яким випалювали витатуйований на лівому боці грудей Тризуб праскою; яким випікал очі і відрізали носи.
  Вам не зрозуміти 20-річних хлопців, яких кастрували чеченські найманці. Знаєте, як це робиться? О, там майстри працюють: заганяють у задній прохід особливу шиповану палицю, ривок – і усе чоловіче «господарство» на свіжому повітрі. Навіть крові немає.
  Може, запропонуєте цим бідолахам також вибачитися?
  Ви повернулися з узилища з відгодовованою під час «голодувань» дупою й мордякою – хоч поросят об неї бий. Вам не зрозуміти ставлення до «настоящих воинов ДНР» дівчини, яка потрапила до підвалів донецького СМЕРШу. На ній живого місця не залишили. Кісточки поламані, цілковите виснаження. Головне – її ґвалтували, довго, вигадливо; ґвалтували гумовими палицями і пляшками з-під пива. Вона досі на реабілітації у Дніпрі, у стані напівбожевілля. Запропонуйте їй та її мамі вибачитися перед катами, що таке вчинили.
  Якби член британського парламенту 1943 році запропонував британцям вибачитися перед есесівцями; випити по сто фронтових грамів з Гіммлером і посміхнутися Калтенбруннеру, його б негайно загорнули в мокрі простирадла і відвезли до лікарні. Ви дозволяєте собі пропонувати те саме.
  Ви пропонуєте вибачитися перед потворами, які здирали живцем шкіру з людей, ґвалтували, грабували. Не через необхідність – їсти хотілося чи жінку, а щоби принизити, втоптати у багно.

 4. Wolf AleksWolf Aleks пишет:

  Знаєте, чому люди довго ще не ловитимуть рибу в Ісааківському водосховищі? Раджу поїхати до свого дружбана Плотницького, тяпнути з ним склянку шмурдяку, надіти акваланг і пірнути. А випірнувши – вибачитися.
  Ви кажете, якщо ми не вибачимося перед «Моторолою» та «Бєсом» — війна не закінчиться? Можливо. Але, як на мене, краще воювати ще 10 років, аніж діяти за Вашим рецептом. Бо навіть якщо Ви зупините таким чином війну, я не зможу повернутися до Луганська, не зможу дихати одним повітрям з тими, хто нас ненавидить, хто нас розстрілював і катував, хто відверто називає нас недолюдьми.
  Втім – Вам цього не зрозуміти, як не розуміє ситий голодного. Вірніше, не так: як не розуміє підла людина сусіда, що має якусь гідність. Ви пропонуєте приповзти до Мірошника і просити його про мир. Я — не хочу. Я бажаю, аби Мірошник щонайменше, сидів у тюрмі, а не у Луганській обласній адміністрації чи, не дай Бог, у Верховній Раді. Вам цього мого бажання не зрозуміти.
  Отож мушу Вам сказати: працюватиму на те, аби Ви та уся партія «Батьківщина» пішли в політичне небуття. Ну, а вже потім почнемо розбиратися з вами усіма індивідуально.
  Спитаємо за все. Усе пригадаємо. Суд над вами усіма буде справедливий, але суворий.
  Спитаємо також і з усіх тих, хто Вас підтримував, «розкручував», спонсорував і захищав. Інакше – ніяк. Ви перетнули межу. Ви фактично закликали здати Донбас Путіну і його холуям. Та ще й попросити у них пробачення. Особисто я цього робити не збираюся.
  Kінець. Вибачте – це моя особиста думка, але не лише я так думаю.”

 5. Galina KoretskayaGalina Koretskaya пишет:

  Нашли новую цель Надежда Савченко, вы на власть лучше обращайте внимание и раду нашу которая за эти годы ничего полезного не сделала только оборотилась

 6. Рано Надя, рано. Пусть сначала звезду героя снимут, потом соберут доказательства, положат на стол судьи, только потом можно предпринимать защиту. Позор Порошенко, барыга совсем берега попутал..

 7. Визнати її розумово хворою, та позбавити мандату, навіть саджати цю дурепу не потрібно…:)

 8. Vladimir BogodistovVladimir Bogodistov пишет:

  Надеюсь, доведёт до конца

 9. Dmitry RomanovDmitry Romanov пишет:

  Барига спочатку з’їв Саакашвілі, почав гризти Савченко. Не боїться поламати свої гнилі зуби?

 10. Ирина ИринаИрина Ирина пишет:

  Ну я думаю у нам ей никто детское питание передавать не будет.Голодаешь так по полной. Можно еще в психиатрическую лечебницу эту идиотку отправить

 11. Wolf AleksWolf Aleks пишет:

  Вот любит наша Надюха голодать. Присядет так, на нары, и давай голодать. И ведь знает падлюка, что сраку разъедает, а все одно, сидит и голодает.

 12. ….здоровая кобыла решила похудеть..

 13. Да и хрен с ней с этой Гадей. Это точно она проект Кремля.

 14. … ей полезно. Голодовка прочищает мозги ..

 15. Mihail LazarevMihail Lazarev пишет:

  Ей голодовка на пользу, из опыта Ростовской тюрьмы.

 16. Elena KupriiElena Kuprii пишет:

  Способ похудеть. Опять совмещает полезное с приятным.

 17. Монография поцреотизьма.

  Я сызмальства не Надькой, а Гадюкою была.
  Привыкла с детства, я под водку веселится
  Вот так всё в школе, пропила и про.бла.
  Вы только гляньте, на мое с Верунькой, лица.

  В «рыгаловках» столицы, нас знают вышибалы.
  Мы головами бились, с Верунькою на спор.
  Мы голыми валялись, нас помнят все подвалы.
  И часто нас «имели», повесив на забор!

  Училась в универе……бывала на панели…..
  А секс по телефону, конечно мой конёк..
  Пропито было многое, и годы пролетели..
  Без водки или «кокса», не «тлеет» огонёк.

  Была я и в Ираке, вот это было времечко!!!
  Бухала в самоволках..валялась по базарам…
  Мосульские кальяны…. сносили мое темечко.
  Оттуда меня выперли, наверное недаром.

  Пристроилась я штурманом, бухать хотелось очень.
  И как-то, я бухая, попала рашкам в плен.
  Ростов да и Маскву, увидела воочию..
  И всё что было ранее, вдруг стало — прах и тлен.

  В суды меня возили, конешно понарошку.
  Жила-то я неплохо, бухала и @блась…
  «Спецы» мне накачали, дерьма в пустою бОшку..
  Эпоха героини, Надюхи, началась!

  С охраной мы бухали, я типа голодала..
  Икорка, буженинка, меня так разнесло…
  Когда меня «простили», я в двери не влезала..
  Меня вернули в Киев, мой босс, (в миру пуйло).

  А в Киеве конечно!! Я героиня нынче!!
  Мне землю предлагали..я стала депутатом!
  Я прямо как Венера, модель я у Да Винчи.
  Могу вам факи тыкать, могу ругаться матом.

  Лорин Слипак. (продолжение возможно)

 18. Старый сценарий. Посадите её уже… Пусть голодает, её проблемы!

 19. Страшно навіть подумати, а яка зараз у неї буде дупа?

 20. С таким задом можно проголодаться

Добавить комментарий

Вход/Регистрация: 
 • Мета