В Адміністрації президента підрахували кількість бойовиків на Донбасі

На Донбасі сконцентровано 50-тисячну армію, яку тренують російські фахівці.

Про це заявив заступник глави Адміністрації президента Андрій Таранов.

«Відповідно до інформації, яку ми маємо, на неконтрольованих територіях перебуває майже 50-тисячний контингент, який зведено в армійські корпуси й тренується російськими фахівцями», — запевнив він, пише «Радіо Свобода».

Водночас, за словами Таранова, Україна має ресурси, щоб захиститися від такої армії, адже Збройні сили кількісно, якісно і технічно «відповідають усім викликам».384708235

«ЗСУ зараз відповідають усім викликам, які є. Усі чотири хвилі мобілізації, і п’ята, що триває зараз, забезпечують обороноздатність країни. Великий відсоток тих, хто пройшов рік війни на добровільній основі, залишаються нести службу. Перш за все, це військовослужбовці 25-ї та 95-ї аеромобільних бригад. Це фахівці, які мають бойовий досвід», — наголосив чиновник і додав, що українська армія «не допустить, щоб установки «Град» супротивника вийшли на такі рубежі, щоб могли загрожувати життєдіяльності мирного населення».

Зокрема, за інформацією Таранова, оборона України базується на артилерії, але і до протиповітряної оборони країни бійці АТО готові.

Нагадаємо, минулої доби через провокації бойовиків на Донбасі загинули двоє бійців АТО.

tsn.ua

←ЖМИТЕ "Рекомендую" если Вам понравилась эта статья
Метки: , , , , , , . Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Вход/Регистрация: 
  • Мета